Наші партнери

Німецько-українське товариство Рейн-Некар

Напрямок співпраці: постачання гуманітарної допомоги

YOUkraine NGO

Напрямок співпраці: постачання гуманітарної допомоги

Напрямок співпраці: доставка благодійної допомоги бенефіціарам у рамках сталого партнерства проєкту “Гуманітарна пошта України”

Переваги співпраці для наших партнерів


Підтримуючи нашу діяльність – ви підтримуєте високомобільну, компетентну і крос-функціональну команду, яка консолідувала у рамках фонду такі напрямки: компетентна підтримка захисників України, підтримка постраждалого від війни населення України, підтримка дитинства (централізоване забезпечення потреб дитячих лікарень, робота психологів із дітьми, організація безкоштовних заходів та майстер-класів), безкоштовний ремонт військових автомобілів, плетіння маскувальних сіток… Цілий ряд напрямів – одна команда, єдина мета


Наш слоган – “Ідейна варта Дніпро” – фонд, що завжди поруч. Для нас це не просто слова. Завдяки постійному спілкуванню ми з’ясовуємо, які потреби є ключовими, та концентруємось саме на них. Не на масштабі, а на якісному задоволенні конкретних потреб. Саме тому ми оперативні, і завжди поруч із отримувачами допомоги – в гарячій точці, в шелтерах, у прихистках, у різних населених пунктах… Вчасно допомогти – ось завдання, над яким ми кожен день працюємо, іноді майже 24/7.


Прозорість нашої діяльності – одна з наших цінностей. Ми гарантуємо надання деталізованих звітів кожному нашому партнеру, включаючи документальний супровід (акти приймання-передачі) і також фотозвіти. Інформацію про взаємодію із Вами ми публікуватимемо на нашому ресурсі, і разом зможемо пишатись результатом спільно докладених зусиль.

0% адміністративних витрат. Усі кошти, отримані від Вас – у повному обсязі будуть спрямовані на надання допомоги.


Найбільш активних партнерів чекають приємні українські сувеніри…..


І нарешті – ми молода, але амбітна команда. Якщо Ви запитаєте нас про плани… то їх безліч) І ми обов’язково продовжимо рух у напрямку нових досягнень і створення нових програм


Як саме Ви можете нам допомогти?


  • Забезпечуючи фінансування наших ініціатив


  • Розповсюджуючи інформацію (реклама) на своїх підприємствах


  • Надаючи допомогу в натуральному вигляді (необхідними товарами)


  • Врахуванням у вартості Вашої продукції суми на благодійну діяльність..


Способів багато. Ми орієнтовані на довгострокове співробітництво, і відкриті до діалогу.


Завжди Ваша, команда БО БФ “Ідейна варта Дніпро”