Наші партнери

Німецько-українське товариство Рейн-Некар

Напрямок співпраці: постачання благодійної допомоги

YOUkraine NGO

Напрямок співпраці: постачання благодійної допомоги

ТОВ “Нова пошта”

Напрямок співпраці: доставка благодійної допомоги бенефіціарам у рамках сталого партнерства проєкту “Гуманітарна пошта України”

Переваги співпраці для наших партнерів

Про нас

Вітаємо Вас на сторінці Благодійного фонду “Ідейна варта Дніпро”. Нам приємно, що Ви зазирнули до нас, отже, давайте знайомитись.

Фонд було створено 7 квітня 2022 року у місті Дніпро шляхом об’єднання двох волонтерських команд – пункту допомоги біженцям на залізничному вокзалі та волонтерського центру “Парус”.

Пункт на вокзалі виступав нашою первинною лінією допомоги для людей, що рятувалися від обстрілів та загрози окупації. Цілодобово тут забезпечували гаряче харчування, надавали допомогу із пошуком житла та при посадці в евакуаційні потяги мамам із дітьми та людям з обмеженими можливостями. Додатково чергували психологи, які працювали із дітьми, та надавалась інформаційно-консультаційна допомога.

В свою чергу волонтерський центр “Парус” забезпечував постійну підтримку військовим і біженцям із забезпеченням базових потреб (харчування, медицина, засоби гігієни). Волонтери центру відвідували Харків, були під Бахмутом та Маріуполем, намагаючись максимально закрити існуючі запити.

Починаючи із 2023 року ми перейшли на новий формат роботи в рамках ключових напрямків:

– опорний пункт допомоги пораненим військовим (надання оперативної підтримки із забезпеченням базових потреб – гаряче харчування, медикаменти, тощо). Пункт працює без вихідних і надає підтримку, орієнтуючись на ключові потреби.

– підтримка постраждалого внаслідок війни населення Кожного місяця щонайменше 2 сім’ї отримують адресну допомогу для закриття базових потреб. Також ми намагаємось допомагати і з більш масштабними запитами – зокрема, забезпечуючи потреби шелтерів. Так, у 2023 році таку допомогу отримали 4 шелтери у м.Дніпро (одяг), і шелтер у місті Харків, який прийняв біженців із Бахмуту та Куп’янська (продукти харчування, засоби гігієни для дітей)

– підтримка дитячих медичних закладів Діти – одна з найбільш вразливих категорій у часи всеосяжної війни. Саме тому наша команда намагається реагувати на існуючи потреби дитячих лікарень. Зокрема, ми вже постачали дитяче харчування, встановлювали водонагрівачі у палати дитячої реанімації, а на поточний момент розробляемо проєкт із забезпечення потреб фізичної реабілітації маленьких пацієнтів

Наші ключові цінності:
– орієнтація на якість закриття окремої потреби, а не на масштаб

– прозорість діяльності – кожен може отримати доступ до банківської виписки організації онлайн. Виконання кожного запиту через фонд документується супровідними документами а також у розділі “Новини” – фотозвітом. Додатково ми інформуємо наших донаторів індивідуально про розподіл і використання наданих коштів.

– відкритість і діалог

– постійний розвиток

– 0% витрат на адміністративні потреби. Отримані нами кошти в повному обсязі будуть спрямовані на надання допомоги.

Що ми пропонуємо нашим партнерам?

Для юридичних осіб:

  • персоналізований дашборд на нашому ресурсі спеціально під Вашу компанію та тип спонсорства, із швидким доступом до результатів співпраці (статистикою), географією допомоги та пов’язаними звітами, які продемонструють імпакт Вашої допомоги
  • Щорічні друковані звіти, де ми підсумовуватимемо результати нашої спільної роботи та досягнуті результати
  • персоналізовану звітність по кожній події за Вашою участю до моменту офіційної публікації

Для фізичних осіб:

  • персоналізована звітність а також розсилка із нашими проєктами та досягнутими спільно з Вами результатами
  • безкоштовний мерч від нашого фонду, який засвідчить Вашу участь у критичних проєктах і підтримці ініціатив фонду


Як Ви можете допомогти нам?


  1. Забезпечуючи фінансування наших ініціатив


2. Розповсюджуючи інформацію (реклама) на своїх підприємствах3.Надаючи допомогу в натуральному вигляді (необхідними товарами)4.Врахуванням у вартості Вашої продукції суми на благодійну діяльність..Способів багато. Ми орієнтовані на довгострокове співробітництво, і відкриті до діалогу.Завжди Ваша, команда БО БФ “Ідейна варта Дніпро”