Електронна адреса: [email protected]
Електронна адреса для запитів та пропозицій від юридичних осіб: [email protected]
Контактний телефон: +38 (056) 736 02 50

Правила надання допомоги для фізичних осіб

Подати заявку на надання адресної допомоги Ви можете на цій сторінці, заповнивши форму. Форми переглядаються кожні 5 операційних днів. Також Ви можете надіслати повідомлення нам у Facebook тут або в Instagram тут. В тексті заявки обов’язково вкажіть Вашу категорію (наприклад, внутрішньоперемещені особи), суть запиту (детально розпишіть Вашу потребу), вкажіть Ваш контактний телефон. Звертаємо увагу: якщо у запиті є медикаменти – обов’язково зазначайте дозування, якщо є рецептурні ліки – надайте копію рецепту.

Проаналізувавши поточні фінансові можливості та актуальну чергу наш представник повідомить Вам одразу – коли ми зможемо надати допомогу. Також надання допомоги відбувається відповідно до визначеного командою статусу критичності (у разі обмеженого фінансування)

Орієнтовно за 1 тиждень до моменту надання допомоги з Вами зв’яжеться представник фонду в телефонному режимі для актуалізації потреб та уточнення адреси доставки. Доставка здійснюється “Новою поштою”, тому обов’язково повідомте нам номер відділення. По м. Дніпро доставка допомоги може бути здійснена власними силами. Також представник фонду може провести коротку верифікацію та/або запросити копії Ваших документів.

По факту отримання допомоги будьте готові підписати Акт приймання-передачі та відправити його відповідно до інструкції (надається разом із допомогою). У Акті необхідно буде вказати: Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, серію та номер загальногромадянського паспорту, ІПН, контактний телефон та засвідчити акт власним підписом.

Обов’язково зробіть короткий фотозвіт після отримання допомоги. Зверніть увагу: фотозвіт є невід’ємною частиною публічної звітності фонду, яка оприлюднюється на наших ресурсах в мережі Інтернет.

Для юридичних осіб/військових частин:

Для отримання централізованої допомоги у відповідності до Ваших потреб будь ласка дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

Залиште заявку для її попереднього розгляду у рамках можливостей фонду.

Після узгодження заявки із боку фонду – завантажте зразок листа-запиту для підтвердження наявності потреби. Зверніть увагу – лист має бути перенесено на бланк організації/військової частини і завірено підписом уповноваженої особи та печаткою організації.

Заповніть лист у відповідності до зразку, завірте підписом відповідальної особи та печаткою.

Надішліть копію листа на адресу електронної пошти [email protected]. Оригінал необхідно відправити на відділення “Нова пошта” №35 (м. Дніпро), отримувач – Сергій Дяченко, тел. 0505557439

Важливо Передача благодійної допомоги здійснюється виключно разом із підписанням Акту приймання-передачі благодійної допомоги у відповідності до вимог чинного законодавства