Електронна адреса:

[email protected]

Електронна адреса для запитів та пропозицій від юридичних осіб:

[email protected]

Контактний телефон:

+38 (056) 736 02 50

На цій сторінці Ви можете також сформувати запит на надання допомоги:

Для фізичних осіб (переселенців)

Ваша заявка буде опрацьована в порядку черги. Зверніть увагу – на поточний момент організація спрямована на комплексне задоволення потреб медичних закладів, шелтерів для переселенців, багатодітних родин. Індивідуальна адресна допомога надається виключно за наявності ресурсів та враховуючи задоволення першочергових потреб наших основних бенефіціарів.

Для юридичних осіб/військових частин:

Для отримання централізованої допомоги у відповідності до Ваших потреб будь ласка дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

  1. Завантажте зразок листа-запиту для підтвердження наявності потреби. Зверніть увагу – лист має бути перенесено на бланк організації/військової частини і завірено підписом уповноваженої особи та печаткою організації.

2. Заповніть лист у відповідності до зразку, завірте підписом відповідальної особи та печаткою.

3. Завантажте лист через форму або надішліть на адресу електронної пошти [email protected]. Відправку оригіналу документу узгодьте, будь ласка, додатково

4. Важливо: надання допомоги відбувається у порядку пріоритетності. Щодо військових частин – в першу чергу забезпечуються підрозділи, які приймають участь у боях (знаходяться на передовій) за умови наявності активних заявок на момент звернення. Щодо цивільного сектору – постійний пріорітет мають медичні заклади, шелтери для переселенців та дитячі будинки. Передача цінностей відбувається безоплатно, напряму адресату допомоги, після підписання Акту приймання-передачі матеріальних цінностей. За наявності такої можливості ми також просимо зробити короткий фотозвіт для наших партнерів з метою збільшення обсягів такої допомоги.

Copy link
Powered by Social Snap